LOTE 331:
BRAM VAN VELDE (1895 - 1981)
Vendido:
1 000
€1 200 - €1 500
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
BRAM VAN VELDE (1895 - 1981)
"Moderne compositie" - Grote litho - Gesigneerd in de plaat - 90 x 58 cm