LOTE 350:
FELIX LABISSE (1905 - 1982)
Vendido:
€100 - €200
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
FELIX LABISSE (1905 - 1982)
Litho op Japans papier - Gesigneerd in potlood - Genummerd 162/175 - 58 x 46 cm