ЛОТ 549:
PIERO DORAZIO (1927 - 2005)
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
PIERO DORAZIO (1927 - 2005)
"Kleurencompositie" - Ets met aquatint - Gesigneerd en gedateerd 1969 in potlood - P.A. - 32 x 41cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique