ЛОТ 550:
JULES DE BRUYCKER (1870 - 1945)
Продан:
€100 - €300
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
Grote ets - Gesigneerd in de plaat - 46 x 30cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique