ЛОТ 2242:
JEAN-CLAUDE L'ERNOUT (1939 - 2016)
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Terre acide" - Mixed media op doek - Gesigneerd - Achteraan getiteld en gedateerd 1978 - Met certificaat van de kunstenaar - 70 x 60 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique