ЛОТ 2243:
LUCIEN GUINOTTE (1925 - 1989)
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LUCIEN GUINOTTE (1925 - 1989)
"Moderne compositie" - Mixed media - Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1976 - 70 x 53 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique