LOT 1032:
Émile Gallé (1846 - 1904) Een ovale hengselschaal
€200 - €300
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Aardewerk met handbeschilderd decor van bloemen en centraal een landschap, rand en hengsel met divers reliëfdecor en deels verguld, gemerkt op de onderkant. A/B h.12.5 x l. 31.5 x b. 17.5 cm