LOTTO 6:
Europese school, 18e eeuw ‘Dubbelportret van broer en zus’, ongesigneerd Pastel op krijt, 28 x 23 cm
€100 - €200
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione