LOTTO 15:
€100 - €200
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Anton Pieck (1895-1987) “Kerkvenster te Amersfoort”, geannoteerd ‘eigen druk’ l.o. en gesigneerd in potlood r.o. Ets, 21 x 34 cm.