LOTTO 16:
€100 - €200
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Hollandse school, 20ste eeuw, onder pseudoniem J Schuurman ‘In de smidse’, gesigneerd ‘J. Schuurman’ r.o. Olieverf op doek, 60,5 x 100 cm