LOTE 348:
BRAM BOGART (1911 - 1011)
Vendido:
€600 - €800
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
BRAM BOGART (1911 - 1011)
Litho - Gesigneerd en gedateerd 1978 in potlood - Genummerd 55/190 - 75 x 55 cm